Om fotballgruppa

Vanvik IL Fotballavdelingen har aktive lag i de fleste aldersklasser fra knøtt til senior. Vi samarbeider tett med Stadsbygd IL, hvor Stadsbygd har ansvar for aktiviteten på jentesiden fra 12 år og oppover, mens Vanvik har ansvar for aktiviteten på guttesiden fra 16 år og oppover.

Fotballavdelingen arrangerer hvert år Vanvikan Indoor, en innendørs turnering for ulike aldersgrupper på kunstgressdekke i Vanvikanhallen. I tillegg arrangeres fotballskole i samarbeid med Coerver, samt at seniorlaget arrangerer egne venneturneringer i Vanvikanhallen i forbindelse med jul og påske.

Fotballstyret

FUNKSJON NAVN E-POST TELEFON
Leder Rainer Storheil rainer21@rocketmail.com 404 03 347
Sportslig Leder Jørn Ove Rønning jornover@gmail.com 980 03 966
Kasserer Rune Kasseth rune.kasseth@gmail.com 920 55 847
Arrangementsansvarlig Elisabeth Balstad elisabethkbalstad@gmail.com 477 11 646
Arrangementsansvarlig Elin Saurstrø elin.saurstro@live.no 454 29 011
Ansvarlig barnefotball Nils Arild Harøy nils.arild.haroy@gmail.com 452 04 337

 

Trenere & lagledere

FUNKSJON NAVN E-POST TELEFON
G08 – Trener Torgeir Sæther torgeir.saether@gmail.com 908 73 970
G08 – Trener Egil Mærk eg-mae@outlook.com 922 67 219
G08 – Trener Thomas Lundahl Prytz thomaslundahlprytz@gmail.com 405 51 759
J08 – Trener Kamilla Fjeldvær Waterloo kamilla.fjeldvar@gmail.com 482 46 301
G10 – Trener Einar Buaune einar.buaune@smn.no 958 52 946
G10 – Trener Kristian Ness kristian_ness@hotmail.com 994 66 563
G10 – Trener Frode Saghaug frodesaghaug@yahoo.com 400 06 011
J10 – Trener Torunn Fenstad torunn.fenstad@gmail.com 994 66 563
J10 – Trener Marie Solvi Maries@live.no 957 39 166
G12 – Trener Roger Trøen roger.troen@hotmail.no 971 20 001
G12 – Trener/Lagleder John Inge Fjellvikås jif@powel.no 481 64 529
Stadsbygd J12 Lars Erling Neergård lars.erling.neergaard@fosenskole.no 979 68 697
Stadsbygd/Vanvik G14 – Trener Ørjan Dahl orjandahl@gmail.com 414 78 709
Stadsbygd/Vanvik G14 – Trener Roar Dybvik roar.dypvik@vegvesen.no 900 21 268
Stadsbygd/Vanvik G14 – Keepertrener Frank Kasseth
Stadsbygd/Vanvik G14 – Lagleder Bjørn Erik Vangen mesterkokk1@hotmail.com 917 50 098
Stadsbygd/Vanvik G14 – Lagleder Heidi Irene Kjeldsli Ersøybakk heidikjeldsli@hotmail.com 952 87 918
Vanvik/Stadsbygd G16 – Hovedtrener Jørn Ove Rønning jornover@gmail.com 980 03 966
Vanvik/Stadsbygd G16 – Trener Stig Bjørnar Mandal sbmandal5@hotmail.com 951 51 687
Vanvik/Stadsbygd G16 – Trener Pål Vidar Hagen pl.hagen@yahoo.no 415 35 777
Vanvik/Stadsbygd G16 – Keepertrener/lagleder Lasse Hafeld lhafel@online.no 908 50 118
Vanvik/Stadsbygd G16 – Lagleder Arne Langmo Arne@stadsbygd.no 900 26 004
SENIOR – Hovedtrener Hallvard Solem hallvard@interiorfoto.no 976 63 687
SENIOR – Hovedtrener Sander Flytør aleksander10@hotmail.com 932 52 678
SENIOR – Spillerutvikler Sten Boie Hellstrøm sten.boie.hellstrom@ou.trondheim.kommune.no 410 79 106
SENIOR – Keepertrener Egil Mærk eg-mae@outlook.com 922 67 219
SENIOR – Lagleder Stig Bjørnsvik stig@jaxal.se 922 16 886
SENIOR – Oppmann Halvar Sæther 901 45 572