Fotball
Vanvik IL - Fotballavdelingen

Vanvik IL Fotballavdelingen har aktive lag i de fleste aldersklasser fra barnehagealder til godt voksne. Dette innebærer alle lag til og med J/G11, samt senior herrer. Vi samarbeider tett med Stadsbygd IL og Rissa IL. Klubb som er nevnt først i navnet, administrerer laget. Fotballavdelingen arrangerer hvert år Vanvikan Indoor, en innendørs turnering for ulike aldersgrupper på kunstgressdekke i Vanvikanhallen, samt at seniorlaget arrangerer egne venneturneringer i Vanvikanhallen i forbindelse med jul og påske.

Vanviksangen

Alle klubber med respekt for seg selv bør ha sin egen klubblåt og sommeren 2012 fikk Vanvik IL endelig sin egen kjenningsmelodi. Sangen “Vanvik, det e laget mett” er komponert og fremført av den eminente duoen Petter Rasmus og Børge Rømma. Låta ble presentert i forbindelse med åpningen av Vanvikanhallen og har siden den gang klistret seg på hjernen til de fleste fosninger og festet seg til hjerterota på bygdas innbyggere. Idrettslaget retter en stor takk til Rasmus og Rømma for arbeidet med låten og til Lars Lien ved Larsville studios i Stuggudalen for innspillingen.

Styret - fotball
Rainer Storheil (Leder) 404 03 347
leder@vanvikfotball.no
Rune Kasseth (Kasserer) 920 55 847
rune.kasseth@gmail.com
Elisabeth Balstad (Arr. ansvarlig) 477 11 646
elisabethkbalstad@gmail.com
Malin Lyng (Kursansvarlig) 400 06 002
malin@lyng.no
Nils Arild Harøy (Ans. barnefotball) 452 04 337
nils.arild.haroy@gmail.com
Stian Falkfjell Rosvoldaune (Arr. ansvarlig senior) 452 62 318
stian.rosvoldaune@gmail.com
Trenere & lagledere
Funksjon Navn E-post Telefon
G07 – Trener Cato Andre Maradona Mørner catomaradona@gmail.com 919 98 989
J07 – Trener Kamilla Fjeldvær kamilla.fjeldvar@gmail.com 482 46 301
J07 – Trener Emil Thomassen emil_thomassen@hotmail.com 482 84 735
J07 – Trener Ida Mari Haugen idamarihaugen@gmail.com 905 01 966
G09 – Trener Nils Arild Harøy nils.arild.haroy@gmail.com 452 04 337
G09 – Trener Stig Emil Johansen stigemil@hotmail.com 957 77 195
J09 – Trener Anne-Lise Langmo anne_lise_langmo@hotmail.com 454 28 742
J09 – Trener Erik Sand sanderik@live.no 454 20 621
J09 – Trener Ingvild Oldervik Strand ingvild.o.strand@gmail.com 971 74 117
J09 – Trener Maria Hegerberg skruvi91@hotmail.com 478 26 879
G11 – Trener Rune Kasseth rune.kasseth@gmail.com 920 55 847
G11 – Trener Henrik Jønvik henrik@systemrevisjon.no 981 11 952
J11 – Trener Jørn Ove Rønning jornover@gmail.com 990 03 966
J11 – Trener Anders Moksnes anders.moksnes@statkraft.com 917 99 226
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G12 – Trener Egil Mærk eg-mae@outlook.com 922 67 219
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G12 – Trener Renata Trøen renata.troen@gmail.com 473 97 683
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G12 – Trener Thomas Lundahl Prytz thomaslundahlprytz@gmail.com 452 66 245
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G12 – Trener Ole Christian Rokseth ocrokseth@gmail.com 951 25 945
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G12 – Lagleder Tove Johansen tove.johansen@fosenskole.no 984 40 623
Rissa/Stadsbygd/Vanvik J12/3 – Trener Remi Lyshaug remi.lyshaug@hotmail.com 996 90 483
Rissa/Stadsbygd/Vanvik J12/3 – Trener Christian Johannessen chrij3@online.no 481 77 975
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G14 – Trener Einar Buaune einarbuaune@gmail.com 958 52 946
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G14 – Trener Kristian Ness Storsve jone@tbrt.no 467 91 923
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G14 – Lagleder Linda Tømmerdal Roten linda.tommerdal@ntnu.no 415 29 217
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G14 – Lagleder Carl Henrik Hønsvik kalle.hoensvik@hotmail.com 450 31 333
Vanvik/Stadsbygd/Rissa G14 – Lagleder Marit Skjelvan Vikan maritsv@icloud.com 402 41 816
Stadsbygd/Rissa/Vanvik J15 – Trener Stig Bjørnar Mandal sbmandal5@hotmail.com 951 51 678
Rissa/Stadsbygd/Vanvik G16 – Trener Stian Fallrø stian.fallro@gmail.com 977 67 906
Stadsbygd J17 – Trener Ola Sørås olasoras33@gmail.com 971 61 312
Senior – Hovedtrener Sander Flytør aleksander10@hotmail.com 932 52 678
Senior – Assistenttrener Martin Buaune Fjeldvær martinfjeldvaer@gmail.com 932 96 461
Senior – Keepertrener Egil Mærk eg-mae@outlook.com 922 67 219
Senior – Lagleder Stig Bjørnsvik stig@bjornsvik.no 922 16 886
Senior – Oppmann Halvar Sæther 901 45 572

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart