NYHETER & INFORMASJON

Indoor – Kampoppsett G14, G16, J14, J15 & J17

Lørdag 3. og søndag 4. mars arrangeres Vanvikan Indoor for klassene G14, G16, J14, J15 og J17 i Vanvikanhallen. Kiosken vil selge masse godt og være åpen hele helgen! Vi vil med det takke alle lag for påmeldingen og vi gleder oss til helgens turnering.

GUTTER 14 – LØRDAG 3. MARS

GRUPPE A GRUPPE B GRUPPE C GRUPPE D
Vanvik 1 Vanvik 2 Vanvik 3 Leksvik
Fosen 3 Stjørna Skaun BK 2 Skaun BK 1
Nardo FK 1 Fosen 2 Fosen 1 Nardo FK 2
Trygg/Lade 2 Klæbu IL 1 Trygg/Lade 1 Klæbu IL 2

 

TID BANE GRP HJEMMELAG BORTELAG
09:00 1 A Vanvik 1 Fosen 3
09:00 2 A Nardo FK 1 Trygg/Lade 2
09:20 1 B Vanvik 2 Stjørna
09:20 2 B Fosen 2 Klæbu IL 1
09:40 1 C Vanvik 3 Skaun BK 2
09:40 2 C Fosen 1 Trygg/Lade 1
10:00 1 D Leksvik Skaun BK 1
10:00 2 D Nardo FK 2 Klæbu IL 2
10:20 1 A Fosen 3 Nardo FK 1
10:20 2 A Trygg/Lade 2 Vanvik 1
10:40 1 B Stjørna Fosen 2
10:40 2 B Klæbu IL 1 Vanvik 2
11:00 1 C Skaun BK 2 Fosen 1
11:00 2 C Trygg/Lade 1 Vanvik 3
11:20 1 D Skaun BK 1 Nardo FK 2
11:20 2 D Klæbu IL 2 Leksvik
11:40 1 A Vanvik 1 Nardo FK 1
11:40 2 A Trygg/Lade 2 Fosen 3
12:00 1 B Vanvik 2 Fosen 2
12:00 2 B Klæbu IL 1 Stjørna
12:20 1 C Vanvik 3 Fosen 1
12:20 2 C Trygg/Lade 1 Skaun BK 2
12:40 1 D Leksvik Nardo FK 2
12:40 2 D Klæbu IL 2 Skaun BK 1
13:00 1 KF1 Vinner Gr A Toer Gruppe C
13:00 2 KF2 Vinner Gr C Toer Gruppe A
13:20 1 KF3 Vinner Gr B Toer Gruppe D
13:20 2 KF4 Vinner Gr D Toer Gruppe B
13:50 1 SF1 Vinner KF1 Vinner KF3
13:50 2 SF2 Vinner KF2 Vinner KF4
14:20 1 AF Vinner SF1 Vinner SF2
14:20 2 BF Taper SF1 Taper SF2

 

 

GUTTER 16 – LØRDAG 4. MARS

GRUPPE A GRUPPE B GRUPPE C GRUPPE D
Vanvik 1 Åfjord 1 Vanvik 2 Leksvik G15
Freidig 2 Stjørna FK Fosen Melhus 2
Åfjord 2 Freidig 1 Melhus 1 Buvik IL 1
Buvik IL 3 Klæbu IL 1 Buvik IL 2 Klæbu IL 2

 

TID BNE GRP HJEMMELAG BORTELAG
15:00 1 A Vanvik 1 Freidig 2
15:00 2 A Åfjord 2 Buvik IL 3
15:20 1 B Åfjord 1 Stjørna
15:20 2 B Freidig 1 Klæbu IL 1
15:40 1 C Vanvik 2 FK Fosen
15:40 2 C Melhus 1 Buvik IL 2
16:00 1 D Leksvik G15 Melhus 2
16:00 2 D Buvik IL 1 Klæbu IL 2
16:20 1 A Freidig 2 Åfjord 2
16:20 2 A Buvik IL 3 Vanvik 1
16:40 1 B Stjørna Freidig 1
16:40 2 B Klæbu IL 1 Åfjord 1
17:00 1 C FK Fosen Melhus 1
17:00 2 C Buvik IL 2 Vanvik 2
17:20 1 D Melhus 2 Buvik IL 1
17:20 2 D Klæbu IL 2 Leksvik G15
17:40 1 A Vanvik 1 Åfjord 2
17:40 2 A Buvik IL 3 Freidig 2
18:00 1 B Åfjord 1 Freidig 1
18:00 2 B Klæbu IL 1 Stjørna
18:20 1 C Vanvik 2 Melhus 1
18:20 2 C Buvik IL 2 FK Fosen
18:40 1 D Leksvik G15 Buvik IL 1
18:40 2 D Klæbu IL 2 Melhus 2
19:00 1 KF1 Vinner Gr A Toer Gruppe C
19:00 2 KF2 Vinner Gr C Toer Gruppe A
19:20 1 KF3 Vinner Gr B Toer Gruppe D
19:20 2 KF4 Vinner Gr D Toer Gruppe B
19:50 1 SF1 Vinner KF1 Vinner KF3
19:50 2 SF2 Vinner KF2 Vinner KF4
20:20 1 AF Vinner SF1 Vinner SF2
20:20 2 BF Taper SF1 Taper SF2

 

 

 

JENTER 15 – SØNDAG 5. MARS

GRUPPE A GRUPPE B
Stadsbygd 1 Stadsbygd 2
Melhus 2 Melhus 1
Stadsbygd 3 Rissa
Skaun BK 1 Skaun BK 2

 

TID BANE GRP HJEMMELAG BORTELAG
09:00 1 A Stadsbygd 1 Melhus 2
09:00 2 A Stadsbygd 3 Skaun BK 1
09:20 1 B Stadsbygd 2 Melhus 1
09:20 2 B Rissa Skaun BK 2
09:40 1 A Melhus 2 Stadsbygd 3
09:40 2 A Skaun BK 1 Stadsbygd 1
10:00 1 B Melhus 1 Rissa
10:00 2 B Skaun BK 2 Stadsbygd 2
10:20 1 A Stadsbygd 1 Stadsbygd 3
10:20 2 A Skaun BK 1 Melhus 2
10:40 1 B Stadsbygd 2 Rissa
10:40 2 B Skaun BK 2 Melhus 1
11:10 1 SF1 Vinner Gr A Toer Gr B
11:10 2 SF2 Vinner Gr B Toer GrA
11:40 1 AF Vinner SF1 Vinner SF2
11:40 2 BF Taper SF1 Taper SF2

 

 

JENTER 14 OG J17 – SØNDAG 5. MARS

JENTER 17 JENTER 14
Klæbu IL 1 Åfjord 1
Klæbu IL 2 Åfjord 2
Rissa IL Klæbu IL
Tiller IL FK Fosen
Malvik IL FK Fosen J13
Utleira IL

 

TID BANE GRP HJEMMELAG BORTELAG
12:00 1 J14 Klæbu IL FK Fosen J13
12:00 2 J14 Åfjord 1 Åfjord 2
12:20 1 J17 Klæbu IL 2 Tiller IL
12:20 2 J17 Rissa IL Utleira IL
12:40 1 J17 Klæbu IL 1 Malvik IL
12:40 2 J14 Åfjord 1 Klæbu IL
13:00 1 J14 FK Fosen J13 FK Fosen
13:00 2 J17 Tiller IL Rissa IL
13:20 1 J17 Utleira IL Klæbu IL 1
13:20 2 J17 Malvik IL Klæbu IL 2
13:40 1 J14 FK Fosen Åfjord 1
13:40 2 J14 Klæbu IL Åfjord 2
14:10 1 J17 Rissa IL Malvik IL
14:10 2 J17 Klæbu IL 1 Klæbu IL 2
14:40 1 J17 Utleira IL Tiller IL
14:40 2 J14 FK Fosen Klæbu IL
15:00 1 J14 Åfjord 2 FK Fosen J13
15:00 2 J17 Rissa IL Klæbu IL 1
15:20 1 J17 Tiller IL Malvik IL
15:20 2 J17 Klæbu IL 2 Utleira IL
15:40 1 J14 FK Fosen J13 Åfjord 1
15:40 2 J14 FK Fosen Åfjord 2
16:00 1 J17 Malvik IL Utleira IL
16:00 2 J17 Klæbu IL 2 Rissa IL
16:20 1 J17 Tiller IL Klæbu IL 1