Vanvikan Indoor

Resulteter Vanvikan Indoor J17

Det var J17-klassen som avsluttet en feiende flott fotballhelg. Det var 9 lag som utgjorde denne turneringen, som hadde mange fine og tette oppgjør.

Vi gratulerer Heimdal 2 med seier i Vanvikan Indoor. Heimdal 2 hadde kontroll gjennom hele dagen, også i finalen, der de møtte IL Sverre.

Her er alle resultatene fra dagen:

TidBaneGruppeHjemmeBorteResultat
15:301AHeimdal 1Astor 12-2
15:302ASparbu/Steinkjer 2 (J15)Stadsbygd IL 21-1
15:501BStadsbygd IL 1Astor 20-5
15:502BHeimdal 2Sparbu/Steinkjer 1 (J15)7-0
16:101AHeimdal 1Sparbu/Steinkjer 2 (J15)2-4
16:102AIL SverreAstor 13-0
16:301BStadsbygd IL 1Heimdal 20-8
16:302BSparbu/Steinkjer 1 (J15)Astor 21-0
16:501AStadsbygd IL 2Heimdal 12-4
16:502ASparbu/Steinkjer 2 (J15)IL Sverre0-5
17:201AIL SverreHeimdal 13-0
17:202AAstor 1Stadsbygd IL 23-3
17:401BSparbu/Steinkjer 1 (J15)Stadsbygd IL 14-3
17:402BAstor 2Heimdal 21-2
18:001AStadsbygd IL 2IL Sverre2-2
18:002ASparbu/Steinkjer 2 (J15)Astor 14-1
18:301SF-1IL SverreSparbu/Steinkjer 1 (J15)5-0
18:302SF-2Heimdal 2Sparbu/Steinkjer 2 (J15)2-0
19:002BFSparbu/Steinkjer 1 (J15)Sparbu/Steinkjer 2 (J15)1-5
19:001FinaleIL SverreHeimdal 20-3

Resulteter Vanvikan Indoor J14

Det var hele 17 lag i J14-klassen i år. Turneringen inneholdt mye god fotball og mye spenning.

Etter en nervepirrende finale som bølget frem og tilbake var det tilslutt Tiller IL 1 som trakk det lengste strået. Tiller IL 1 vant 4-3 mot Sjetne IL 1 i finalen.

Her er alle resultatene fra dagen:

TidBaneGruppeHjemmeBorteResultat
09:001AStadsbygd IL 1Sjetne IL 11-2
09:002AFK Fosen 2Tiller IL 21-2
09:201BTiller IL 1IL Sverre 21-0
09:202BByåsen 1Astor FK 20-0
09:401CIL Sverre 1Sparbu IL3-0
09:402CVestbyen-NationalStadsbygd IL 24-2
10:001AFK Fosen 2Stadsbygd IL 12-7
10:002AMelhusSjetne IL 12-3
10:201DAstor FK 1FK Fosen 14-3
10:202DByåsen 2Sjetne IL 20-2
10:401BByåsen 1Tiller IL 11-4
10:402BAstor FK 2IL Sverre 21-2
11:001AStadsbygd IL 1Melhus6-4
11:002ASjetne IL 1Tiller IL 20-1
11:201CVestbyen-NationalIL Sverre 10-0
11:202CStadsbygd IL 2Sparbu IL3-1
11:401DByåsen 2Astor FK 12-5
11:402DSjetne IL 2FK Fosen 12-2
12:001AFK Fosen 2Melhus2-5
12:002ATiller IL 2Stadsbygd IL 12-1
12:201BTiller IL 1Astor FK 23-1
12:202BIL Sverre 2Byåsen 15-1
12:401CIL Sverre 1Stadsbygd IL 23-1
12:402CSparbu ILVestbyen-National1-7
13:001DAstor FK 1Sjetne IL 20-4
13:002DFK Fosen 1Byåsen 21-2
13:201ATiller IL 2Melhus1-5
13:202ASjetne IL 1FK Fosen 23-0
13:501KF-1Sjetne IL 1Astor FK 14-2
13:502KF-2Vestbyen-NationalIL Sverre 22-3
14:101KF-3Tiller IL 1Tiller IL 23-1
14:102KF-4Sjetne IL 2IL Sverre 15-2
14:401SF-1Sjetne IL 1IL Sverre 21-1 (3-2)
14:402SF-2Tiller IL 1Sjetne IL 21-0
15:102BFIL Sverre 2Sjetne IL 25-1
15:101FinaleSjetne IL 1Tiller IL 13-4

Resultater Vanvikan Indoor G16

En ny spennende turnering er unnagjort i Vanvikanhallen, og denne gangen var det G16-klassen sin tur

Nardo FK vant alle sine kamper, de hadde også kontroll i finalen hvor de vant 4-2 over Freidig 2.

Her er resultatene fra dagen:

TidBaneGruppeHjemmeBorteResultat
16:201AÅfjord ILFreidig 20-5
16:202ABuvik IL Fotball 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 11-1
16:401BFreidig 1National/Sverresborg4-0
16:402BIL Fram / Tangmoen ILLeksvik IL 24-3
17:001CNardo FKBuvik IL Fotball 25-2
17:002CLeksvik IL 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 20-2
17:201ABuvik IL Fotball 1Freidig 25-3
17:202ARissa/Stadsbygd/Vanvik 1Åfjord IL0-2
17:401BFreidig 1Leksvik IL 23-0
17:402BNational/SverresborgIL Fram / Tangmoen IL0-4
18:001CNardo FKRissa/Stadsbygd/Vanvik 29-1
18:002CLeksvik IL 1Buvik IL Fotball 22-6
18:201ABuvik IL Fotball 1Åfjord IL1-2
18:202ARissa/Stadsbygd/Vanvik 1Freidig 20-5
18:401BFreidig 1IL Fram / Tangmoen IL4-1
18:402BNational/SverresborgLeksvik IL 22-6
19:001CNardo FKLeksvik IL 15-1
19:002CRissa/Stadsbygd/Vanvik 2Buvik IL Fotball 22-6
19:301KF-1Freidig 2Buvik IL Fotball 23-1
19:302KF-2Freidig 1Leksvik IL 25-0
19:501KF-3Nardo FKBuvik IL Fotball 15-0
19:502KF-4Åfjord ILIL Fram / Tangmoen IL0-5
20:201SF-1Freidig 2Freidig 14-2
20:202SF-2Nardo FKIL Fram / Tangmoen IL5-2
20:501BFFreidig 1IL Fram / Tangmoen IL4-2
20:502FinaleFreidig 2Nardo FK2-4

Resultater Vanvikan Indoor G14

Lørdag 5. mars arrangerte Vanvikan Indoor turnering for klassen G14 i Vanvikanhallen.

Turneringen inneholdt mye god fotball og tilslutt var det Tiller 2 som stakk av med seieren, etter å ha vunnet 8-4 mot Tiller 1 i finalen.

Her er resultatene fra dagen:

TidBaneGruppeHjemmeBorteResultat
09:001ANardo FK 1Leksvik IL1-2
09:002AIL Sverre 2Rissa/Stadsbygd/Vanvik 21-4
09:201BRissa/Stadsbygd/Vanvik 1Malvik IL3-1
09:202BNardo FK 2Freidig 20-4
09:401AIL Sverre 2Nardo FK 14-3
09:402ALeksvik ILAstor FK 11-10
10:001BNardo FK 2Rissa/Stadsbygd/Vanvik 11-6
10:002BMalvik ILAstor FK 22-1
10:201CIL Sverre 1Tiller 10-3
10:202CVanvik/Stadsbygd 1 (G13)Utleira 22-9
10:401DUtleira 1Freidig 15-1
10:402DVanvik/stadsbygd 2 (G13)Tiller 21-15
11:001ANardo FK 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 24-4
11:002AIL Sverre 2Astor FK 11-7
11:201BRissa/Stadsbygd/Vanvik 1Freidig 21-4
11:202BNardo FK 2Astor FK 22-1
11:401CVanvik/Stadsbygd 1 (G13)IL Sverre 11-7
11:402CUtleira 2Tiller 10-2
12:001DVanvik/stadsbygd 2 (G13)Utleira 10-6
12:002DTiller 2Freidig 15-1
12:201AAstor FK 1Nardo FK 17-3
12:202ARissa/Stadsbygd/Vanvik 2Leksvik IL2-2
12:401BAstor FK 2Rissa/Stadsbygd/Vanvik 12-5
12:402BFreidig 2Malvik IL5-2
13:001CIL Sverre 1Utleira 23-6
13:002CTiller 1Vanvik/Stadsbygd 1 (G13)11-0
13:201DUtleira 1Tiller 23-3
13:202DFreidig 1Vanvik/stadsbygd 2 (G13)8-1
13:401AAstor FK 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 27-0
13:402ALeksvik ILIL Sverre 22-3
14:001BMalvik ILNardo FK 21-1
14:002BAstor FK 2Freidig 22-1
14:301KF-1Astor FK 1Utleira 13-0
14:302KF-2Tiller 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 15-2
14:501KF-3Freidig 2IL Sverre 23-0
14:502KF-4Tiller 2Utleira 24-1
15:201SF-1Astor FK 1Tiller 10-7
15:202SF-2Freidig 2Tiller 20-3
15:502BFAstor FK 1Freidig 27-1
15:501FinaleTiller 1Tiller 24-8

Kampoppsett for Vanvikan Indoor 5. og 6. mars

Lørdag 5. og søndag 6. mars arrangeres det Vanvikan Indoor for klassene G14, G16, J14 og J17 i Vanvikanhallen. Så ta turen innom hallen i helgen for å se masse fartsfylt og underholdende fotball! Kiosken vil selvfølgelig være åpen hele helgen.

Vi vil takke alle lag for påmeldingen og vi gleder oss enormt til helgens turnering.

Nedenfor finner dere kampprogrammet for helgen.

GUTTER 14 – LØRDAG 5. MARS

Gruppe AGruppe BGruppe CGruppe D
Nardo FK 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 1IL Sverre 1Utleira 1
Leksvik ILMalvik ILTiller 1Freidig 1
IL Sverre 2Nardo FK 2Vanvik/Stadsbygd 1 (G13)Vanvik/stadsbygd 2 (G13)
Rissa/Stadsbygd/Vanvik 2Freidig 2Utleira 2Tiller 2
Astor FK 1Astor FK 2
TidBaneGruppeHjemmeBorte
09:001ANardo FK 1Leksvik IL
09:002AIL Sverre 2Rissa/Stadsbygd/Vanvik 2
09:201BRissa/Stadsbygd/Vanvik 1Malvik IL
09:202BNardo FK 2Freidig 2
09:401AIL Sverre 2Nardo FK 1
09:402ALeksvik ILAstor FK 1
10:001BNardo FK 2Rissa/Stadsbygd/Vanvik 1
10:002BMalvik ILAstor FK 2
10:201CIL Sverre 1Tiller 1
10:202CVanvik/Stadsbygd 1 (G13)Utleira 2
10:401DUtleira 1Freidig 1
10:402DVanvik/stadsbygd 2 (G13)Tiller 2
11:001ANardo FK 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 2
11:002AIL Sverre 2Astor FK 1
11:201BRissa/Stadsbygd/Vanvik 1Freidig 2
11:202BNardo FK 2Astor FK 2
11:401CVanvik/Stadsbygd 1 (G13)IL Sverre 1
11:402CUtleira 2Tiller 1
12:001DVanvik/stadsbygd 2 (G13)Utleira 1
12:002DTiller 2Freidig 1
12:201AAstor FK 1Nardo FK 1
12:202ARissa/Stadsbygd/Vanvik 2Leksvik IL
12:401BAstor FK 2Rissa/Stadsbygd/Vanvik 1
12:402BFreidig 2Malvik IL
13:001CIL Sverre 1Utleira 2
13:002CTiller 1Vanvik/Stadsbygd 1 (G13)
13:201DUtleira 1Tiller 2
13:202DFreidig 1Vanvik/stadsbygd 2 (G13)
13:401AAstor FK 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 2
13:402ALeksvik ILIL Sverre 2
14:001BMalvik ILNardo FK 2
14:002BAstor FK 2Freidig 2
14:301KF-1Vinner Gr AToer Gr D
14:302KF-2Vinner Gr CToer Gr B
14:501KF-3Vinner Gr BToer Gr A
14:502KF-4Vinner Gr DToer Gr C
15:201SF-1Vinner KF 1Vinner KF 2
15:202SF-1Vinner KF 3Vinner KF 4
15:502BFTaper SF 1Taper SF 2
15:501FinaleVinner SF 1Vinner SF 2

GUTTER 16 – LØRDAG 5. MARS

Gruppe AGruppe BGruppe C
Buvik IL Fotball 1Freidig 1Nardo FK
Rissa/Stadsbygd/Vanvik 1National/SverresborgLeksvik IL 1
Åfjord ILIL Fram / Tangmoen ILRissa/Stadsbygd/Vanvik 2
Freidig 2Leksvik IL 2Buvik IL Fotball 2
TidBaneGruppeHjemmeBorte
16:201AÅfjord ILFreidig 2
16:202ABuvik IL Fotball 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 1
16:401BFreidig 1National/Sverresborg
16:402BIL Fram / Tangmoen ILLeksvik IL 2
17:001CNardo FKBuvik IL Fotball 2
17:002CLeksvik IL 1Rissa/Stadsbygd/Vanvik 2
17:201ABuvik IL Fotball 1Freidig 2
17:202ARissa/Stadsbygd/Vanvik 1Åfjord IL
17:401BFreidig 1Leksvik IL 2
17:402BNational/SverresborgIL Fram / Tangmoen IL
18:001CNardo FKRissa/Stadsbygd/Vanvik 2
18:002CLeksvik IL 1Buvik IL Fotball 2
18:201ABuvik IL Fotball 1Åfjord IL
18:202ARissa/Stadsbygd/Vanvik 1Freidig 2
18:401BFreidig 1IL Fram / Tangmoen IL
18:402BNational/SverresborgLeksvik IL 2
19:001CNardo FKLeksvik IL 1
19:002CRissa/Stadsbygd/Vanvik 2Buvik IL Fotball 2
19:301KF-1Vinner Gr AToer Gruppe C
19:302KF-2Vinner Gr BNest beste 3’er
19:501KF-3Vinner Gr CBeste 3’er
19:502KF-4Toer Gruppe AToer Gruppe B
20:201SF-1Vinner KF-1Vinner KF-2
20:202SF-2Vinner KF-3Vinner KF-4
20:502BFTaper SF-1Taper SF-2
20:501FinaleVinner SF-1Vinner SF-2

JENTER 14 – SØNDAG 6. MARS

Gruppe AGruppe BGruppe CGruppe D
Stadsbygd IL 1Tiller IL 1IL Sverre 1Astor FK 1
Sjetne IL 1Byåsen 1Sparbu ILFK Fosen 1
FK Fosen 2IL Sverre 2Vestbyen-NationalByåsen 2
MelhusAstor FK 2Stadsbygd IL 2Sjetne IL 2
Tiller IL 2
TidBaneGruppeHjemmeBorte
09:001AStadsbygd IL 1Sjetne IL 1
09:002AFK Fosen 2Tiller IL 2
09:201BTiller IL 1IL Sverre 2
09:202BByåsen 1Astor FK 2
09:401CIL Sverre 1Sparbu IL
09:402CVestbyen-NationalStadsbygd IL 2
10:001AFK Fosen 2Stadsbygd IL 1
10:002AMelhusSjetne IL 1
10:201DAstor FK 1FK Fosen 1
10:202DByåsen 2Sjetne IL 2
10:401BByåsen 1Tiller IL 1
10:402BAstor FK 2IL Sverre 2
11:001AStadsbygd IL 1Melhus
11:002ASjetne IL 1Tiller IL 2
11:201CVestbyen-NationalIL Sverre 1
11:202CStadsbygd IL 2Sparbu IL
11:401DByåsen 2Astor FK 1
11:402DSjetne IL 2FK Fosen 1
12:001AFK Fosen 2Melhus
12:002ATiller IL 2Stadsbygd IL 1
12:201BTiller IL 1Astor FK 2
12:202BIL Sverre 2Byåsen 1
12:401CIL Sverre 1Stadsbygd IL 2
12:402CSparbu ILVestbyen-National
13:001DAstor FK 1Sjetne IL 2
13:002DFK Fosen 1Byåsen 2
13:201ATiller IL 2Melhus
13:202ASjetne IL 1FK Fosen 2
13:501KF-1Vinner Gr AToer Gr D
13:502KF-2Vinner Gr CToer Gr B
14:101KF-3Vinner Gr BToer Gr A
14:102KF-3Vinner Gr DToer Gr C
14:401SF-1Vinner KF-1Vinner KF-2
14:402SF-2Vinner KF-3Vinner KF-4
15:102BFTaper SF-1Taper SF-2
15:101FinaleVinner SF-1Vinner SF-2

JENTER 17 – SØNDAG 6. MARS

Gruppe AGruppe B
Heimdal 1Stadsbygd IL
Astor 1Astor 2
Sparbu/Steinkjer 2 (J15)Heimdal 2
Stadsbygd IL (J15)Sparbu/Steinkjer 1 (J15)
IL Sverre
TidBaneGruppeHjemmeBorte
15:301AHeimdal 1Astor 1
15:302ASparbu/Steinkjer 2 (J15)Stadsbygd IL (J15)
15:501BStadsbygd ILAstor 2
15:502BHeimdal 2Sparbu/Steinkjer 1 (J15)
16:101AHeimdal 1Sparbu/Steinkjer 2 (J15)
16:102AIL SverreAstor 1
16:301BStadsbygd ILHeimdal 2
16:302BSparbu/Steinkjer 1 (J15)Astor 2
16:501AStadsbygd IL (J15)Heimdal 1
16:502ASparbu/Steinkjer 2 (J15)IL Sverre
17:201AIL SverreHeimdal 1
17:202AAstor 1Stadsbygd IL (J15)
17:401BSparbu/Steinkjer 1 (J15)Stadsbygd IL
17:402BAstor 2Heimdal 2
18:001AStadsbygd IL (J15)IL Sverre
18:002ASparbu/Steinkjer 2 (J15)Astor 1
18:301SF-1Vinner Gr AToer Gr B
18:302SF-1Vinner Gr BToer Gr A
19:002BFTaper SF-1Taper SF-2
19:001FinaleVinner SF-1Vinner SF-1
19:002SF-1Vinner Gr BToer Gr A
19:302BFTaper SF-1Taper SF-2
19:301FinaleVinner SF-1Vinner SF-1

Resultater Vanvikan Indoor G14, G16 og J17

Lørdag 29. februar og søndag 1. mars arrangerte Vanvikan Indoor turneringer for klassene G14, G16 og J17 i Vanvikanhallen.

For G14 var det Malvik IL 1 som stakk av med seieren, etter å ha slått SPKL Freidig 1 2-0 i finalen.

Resultater Vanvikan Indoor – G14

 

I klassen G16 gikk Vanvik 1 til topps i egen storstue. De slo Skaun BK 2 2-1 i finalen.

Resultater Vanvikan Indoor – G16

 

I søndagens J17-turnering var det Trygg/Lade som vant, etter å ha slått Kattem IL 3 3-2 i finalen.

Resultater Vanvikan Indoor – J17

Vanvikan Indoor – Kampoppsett for G14, G16 og J17

Lørdag 29. februar og søndag 1. mars arrangeres det Vanvikan Indoor for klassene G14, G16 og J17 i Vanvikanhallen. Så ta turen innom hallen i helgen for å se masse fartsfylt og underholdende fotball! Kiosken vil selvfølgelig være åpen hele helgen.

Vi vil takke alle lag for påmeldingen og vi gleder oss enormt til helgens turnering.

GUTTER 14 – LØRDAG 29. FEBRUAR

Gruppe A Gruppe B Gruppe C
Astor FK 1 Stadsbygd/Vanvik 1 Malvik IL 1
Leksvik IL 1 Astor FK 2 SPKL Freidig 1
SPKL Freidig 2 Leksvik IL 2 Astor FK 3
Malvik IL 2 SPKL Freidig 3 StadsbygdVanvik 2
Astor FK 4
Tid Bane Hjemme Borte Gruppe
09:00 1 Leksvik IL 1 SPKL Freidig 2 A
09:00 2 Astor FK 1 Malvik IL 2 A
09:20 1 Stadsbygd/Vanvik 1 Astor FK 2 B
09:20 2 SPKL Freidig 3 Leksvik IL 2 B
09:40 1 Astor FK 3 StadsbygdVanvik 2 C
09:40 2 Malvik IL 1 SPKL Freidig 1 C
10:00 1 Astor FK 1 SPKL Freidig 2 A
10:00 2 Astor FK 4 Leksvik IL 1 A
10:20 1 Stadsbygd/Vanvik 1 Leksvik IL 2 B
10:20 2 Astor FK 2 SPKL Freidig 3 B
10:40 1 Leksvik IL 1 Astor FK 1 A
10:40 2 Malvik IL 2 Astor FK 4 A
11:00 1 Malvik IL 1 Astor FK 3 C
11:00 2 SPKL Freidig 1 StadsbygdVanvik 2 C
11:20 1 Leksvik IL 1 Malvik IL 2 A
11:20 2 SPKL Freidig 2 Astor FK 4 A
11:40 1 Stadsbygd/Vanvik 1 SPKL Freidig 3 B
11:40 2 Astor FK 2 Leksvik IL 2 B
12:00 1 Malvik IL 1 StadsbygdVanvik 2 C
12:00 2 SPKL Freidig 1 Astor FK 3 C
12:20 1 Astor FK 1 Astor FK 4 A
12:20 2 SPKL Freidig 2 Malvik IL 2 A
12:50 1 Vinner Gr A Beste treer (KF1)
12:50 2 Toer Gr B Toer Gr C (KF2)
13:10 1 Vinner Gr C Toer Gr A (KF3)
13:10 2 Vinner Gr B Nest beste treer (KF4)
13:40 1 Vinner KF 1 Vinner KF 2 (SF1)
13:40 2 Vinner KF 3 Vinner KF 4 (SF2)
14:10 1 Vinner SF 1 Vinner SF 2 (Finale)
14:10 2 Taper SF 1 Taper SF 2
(Bronse Finale)

GUTTER 16 – LØRDAG 29. FEBRUAR

Gruppe A Gruppe B Gruppe C Gruppe D
Nardo FK 1 Vanvik 1 Skaun BK 1 Malvik IL 1
Leksvik IL 1 FK Fosen Flatås IL 1 Buvik IL
Flatås IL 2 Skaun BK 2 Nardo FK 2 Vanvik 2
Malvik IL 2 Nardo FK 3 Leksvik IL 2 Nardo FK 4
Vanvik 3
Tid Bane Hjemme Borte Gruppe
14:30 1 Leksvik IL 1 Flatås IL 2 A
14:30 2 Nardo FK 1 Vanvik 3 A
14:50 1 Vanvik 1 FK Fosen B
14:50 2 Skaun BK 2 Nardo FK 3 B
15:10 1 Leksvik IL 2 Flatås IL 1 C
15:10 2 Skaun BK 1 Nardo FK 2 C
15:30 1 Vanvik 2 Nardo FK 4 D
15:30 2 Malvik IL 1 Buvik IL D
15:50 1 Nardo FK 1 Flatås IL 2 A
15:50 2 Malvik IL 2 Leksvik IL 1 A
16:10 1 Vanvik 1 Nardo FK 3 B
16:10 2 FK Fosen Skaun BK 2 B
16:30 1 Skaun BK 1 Leksvik IL 2 C
16:30 2 Nardo FK 2 Flatås IL 1 C
16:50 1 Leksvik IL 1 Nardo FK 1 A
16:50 2 Vanvik 3 Malvik IL 2 A
17:10 1 Malvik IL 1 Vanvik 2 D
17:10 2 Buvik IL Nardo FK 4 D
17:30 1 Vanvik 1 Skaun BK 2 B
17:30 2 FK Fosen Nardo FK 3 B
17:50 1 Leksvik IL 1 Vanvik 3 A
17:50 2 Flatås IL 2 Malvik IL 2 A
18:10 1 Skaun BK 1 Flatås IL 1 C
18:10 2 Nardo FK 2 Leksvik IL 2 C
18:30 1 Malvik IL 1 Nardo FK 4 D
18:30 2 Buvik IL Vanvik 2 D
18:50 1 Nardo FK 1 Malvik IL 2 A
18:50 2 Flatås IL 2 Vanvik 3 A
19:20 1 Vinner Gr 3 Toer Gr 1 (KF1)
19:20 2 Vinner Gr 4 Toer Gr 2 (KF2)
19:40 1 Vinner Gr 1 Toer Gr 3 (KF3)
19:40 2 Vinner Gr 2 Toer Gr 4 (KF4)
20:10 1 Vinner KF 1 Vinner KF 2 (SF1)
20:10 2 Vinner KF 3 Vinner KF 4 (SF2)
20:40 1 Vinner SF 1 Vinner SF 2 (Finale)
20:40 2 Taper SF 1 Taper SF 2
(Bronse Finale)

JENTER 17 – SØNDAG 1. MARS

Gruppe A Gruppe B
Stadsbygd IL 1 Kattem IL 1
Skaun BK Trygg/Lade
SPKL Freidig Stadsbygd IL 2
Kattem IL 2 Kattem IL 3
Tid Bane Hjemme Borte Gruppe
11:00 1 Stadsbygd IL 1 Skaun BK A
11:00 2 SPKL Freidig Kattem IL 2 A
11:20 1 Kattem IL 1 Stadsbygd IL 2 B
11:20 2 Kattem IL 3 Trygg/Lade B
11:40 1 SPKL Freidig Stadsbygd IL 1 A
11:40 2 Kattem IL 2 Skaun BK A
12:00 1 Kattem IL 3 Kattem IL 1 B
12:00 2 Trygg/Lade Stadsbygd IL 2 B
12:20 1 Skaun BK SPKL Freidig A
12:20 2 Stadsbygd IL 1 Kattem IL 2 A
12:40 1 Kattem IL 1 Trygg/Lade B
12:40 2 Stadsbygd IL 2 Kattem IL 3 B
13:15 1 Vinner Gr 1 Toer Gr 2 (SF1)
13:15 2 Vinner Gr 2 Toer Gr 1 (SF2)
13:45 1 Vinner SF 1 Vinner SF 2 (Finale)
13:45 2 Taper SF 1 Taper SF 2
(Bronse Finale)

Påmeldte lag til Vanvikan Indoor

Helgen 29. februar og 1. mars er det klart for en ny runde med Vanvikan Indoor. Denne gangen er det klassene G14, G16, J14, J15 og J17 som skal i aksjon. Guttene starter og spiller ferdig sine turneringer lørdag 29. februar, før jentene avslutter helgen med sine turneringer søndag 1.mars. Det må være minst 4 lag i hver klasse for at turnering skal gjennomføres. Vi håper flere lag melder seg på de nærmeste dagene. Disse lagene har allerede meldt sin ankomst i de respektive klassene:

 

GUTTER – LØRDAG 29.FEBRUAR

 

G14 G16
Leksvik IL 1 Leksvik IL 1
Leksvik IL 2 Leksvik IL 2
StadsbygdVanvik 1 FK Fosen
StadsbygdVanvik 2 Skaun BK 1
SPKL Freidig 1 Skaun BK 2
SPKL Freidig 2 Nardo FK 1
SPKL Freidig 3 Nardo FK 2
Malvik IL 1 Nardo FK 3
Malvik IL 2 Nardo FK 4
Astor FK 1 Malvik IL 1
Astor FK 2 Malvik IL 2
Astor FK 3 Vanvik IL 1
Astor FK 4 Vanvik IL 2
Vanvik IL 3
Buvik IL
Flatås IL 1
Flatås IL 2

JENTER – SØNDAG 1.MARS

 

 

 

 

J14 (Avlyst) J15 (Avlyst) J17
Stadsbygd IL 1
Stadsbygd IL 2
Kattem IL 1
Kattem IL 2
Kattem IL 3
Trygg/Lade
Skaun BK
Sportsklubben Freidig

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart