NYHETER & INFORMASJON

Vanvikan Indoor – Kampoppsett for G14, G16, J14, J15 og J17

Lørdag 2. og søndag 3. mars arrangeres Vanvikan Indoor for klassene G14, G16, J14, J15 og J17 i Vanvikanhallen. Kiosken vil selge masse godt og være åpen hele helgen!

Vi vil med det takke alle lag for påmeldingen og vi gleder oss til helgens turnering.

GUTTER 14 – LØRDAG 2. MARS

Gruppe A Gruppe B
Stadsbygd/Vanvik 1 Nardo FK 1
Nardo FK 2 Steinkjer FK 1
Steinkjer FK 2 Stadsbygd/Vanvik 2
Ranheim Sokna IL
Stadsbygd/Vanvik 3 Nardo FK 3
Nardo 4

 

Tid Bane Gruppe Hjemme Borte
09:40 1 A Stadsbygd/Vanvik 1 Nardo FK 2
09:40 2 A Nardo 4 Stadsbygd/Vanvik 3
10:00 1 A Steinkjer FK 2 Ranheim
10:00 2 B Nardo FK 1 Steinkjer FK 1
10:20 1 B Stadsbygd/Vanvik 2 Sokna IL
10:20 2 A Stadsbygd/Vanvik 1 Steinkjer FK 2
10:40 1 A Nardo FK 2 Stadsbygd/Vanvik 3
10:40 2 A Ranheim Nardo 4
11:00 1 B Nardo FK 1 Stadsbygd/Vanvik 2
11:00 2 B Nardo FK 3 Steinkjer FK 1
11:20 1 A Stadsbygd/Vanvik 1 Ranheim
11:20 2 A Steinkjer FK 2 Stadsbygd/Vanvik 3
11:40 1 A Nardo FK 2 Nardo 4
11:40 2 B Sokna IL Nardo FK 1
12:00 1 B Stadsbygd/Vanvik 2 Nardo FK 3
12:00 2 A Stadsbygd/Vanvik 1 Stadsbygd/Vanvik 3
12:20 1 A Nardo FK 2 Ranheim
12:20 2 A Nardo 4 Steinkjer FK 2
12:40 1 B Nardo FK 3 Nardo FK 1
12:40 2 B Steinkjer FK 1 Sokna IL
13:00 1 A Nardo FK 2 Steinkjer FK 2
13:00 2 A Ranheim Stadsbygd/Vanvik 3
13:20 1 A Nardo 4 Stadsbygd/Vanvik 1
13:20 2 B Steinkjer FK 1 Stadsbygd/Vanvik 2
13:40 1 B Sokna IL Nardo FK 3
14:00 1 SF-1 Vinner Gr 1 Toer Gr 2
14:00 2 SF-2 Vinner Gr 2 Toer Gr 1
14:30 1 Finale Vinner SF-2 Vinner SF-2
14:30 2 BF Taper SF-1 Taper SF-2

 

GUTTER 16 – LØRDAG 3. MARS

Gruppe A Gruppe B Gruppe C Gruppe D
Vestbyen 1 Vanvik/Stadsbygd 1 Buvik IL 1 Trygg/Lade 1
Buvik IL 2 Leksvik 1 Malvik Rissa IL 1
Rissa IL 2 Vestbyen 2 Trygg/Lade 2 Vestbyen 3
Vanvik/Stadsbygd 3 Buvik IL 3 Vanvik/Stadsbygd 2 Leksvik 2

 

Tid Bane Gruppe Hjemme Borte
15:00 1 A Vestbyen 1 Buvik IL 2
15:00 2 A Rissa IL 2 Vanvik/Stadsbygd 3
15:20 1 B Vanvik/Stadsbygd 1 Leksvik 1
15:20 2 B Vestbyen 2 Buvik IL 3
15:40 1 C Buvik IL 1 Malvik
15:40 2 C Trygg/Lade 2 Vanvik/Stadsbygd 2
16:00 1 D Trygg/Lade 1 Rissa IL 1
16:00 2 D Vestbyen 3 Leksvik 2
16:20 1 A Rissa IL 2 Vestbyen 1
16:20 2 A Vanvik/Stadsbygd 3 Buvik IL 2
16:40 1 B Vestbyen 2 Vanvik/Stadsbygd 1
16:40 2 B Buvik IL 3 Leksvik 1
17:00 1 C Trygg/Lade 2 Buvik IL 1
17:00 2 C Vanvik/Stadsbygd 2 Malvik
17:20 1 D Vestbyen 3 Trygg/Lade 1
17:20 2 D Leksvik 2 Rissa IL 1
17:40 1 A Vestbyen 1 Vanvik/Stadsbygd 3
17:40 2 A Buvik IL 2 Rissa IL 2
18:00 1 B Vanvik/Stadsbygd 1 Buvik IL 3
18:00 2 B Leksvik 1 Vestbyen 2
18:20 1 C Buvik IL 1 Vanvik/Stadsbygd 2
18:20 2 C Malvik Trygg/Lade 2
18:40 1 D Trygg/Lade 1 Leksvik 2
18:40 2 D Rissa IL 1 Vestbyen 3
19:10 1 KF-1 Vinner Gr 1 Toer Gr 4
19:10 2 KF-2 Vinner Gr 3 Toer Gr 2
19:30 1 KF-3 Vinner Gr 2 Toer Gr 1
19:30 2 KF-4 Vinner Gr 4 Toer Gr 3
20:00 1 SF-1 Vinner KF-1 Vinner KF-2
20:00 2 SF-2 Vinner KF-3 Vinner KF-4
20:30 1 Finale Vinner SF-1 Vinner SF-2
20:30 2 BF Taper SF-1 Taper SF-2

 

JENTER 14 OG 15 – SØNDAG 3. MARS

Gruppe J14 Gruppe J15
Gimse IL 1 Gimse IL 1
Gimse IL 2 Gimse IL 2
Stadsbygd IL Utleira IL
Åfjord 1 Freidig
Åfjord 2 Verdal IL 1
Verdal IL 2
Hommelvik

 

 

Tid Bane Gruppe Hjemme Borte
10:00 1 J15 Utleira IL Gimse IL 1
10:00 2 J15 Gimse IL 2 Verdal IL 1
10:20 1 J15 Freidig Verdal IL 2
10:20 2 J14 Gimse IL 1 Åfjord 1
10:40 1 J14 Gimse IL 2 Stadsbygd IL
10:40 2 J15 Gimse IL 2 Hommelvik
11:00 1 J15 Gimse IL 1 Freidig
11:00 2 J15 Verdal IL 1 Utleira IL
11:20 1 J14 Gimse IL 1 Gimse IL 2
11:20 2 J14 Åfjord 2 Stadsbygd IL
11:40 1 J15 Hommelvik Gimse IL 1
11:40 2 J15 Utleira IL Freidig
12:00 1 J15 Verdal IL 2 Gimse IL 2
12:00 2 J14 Åfjord 2 Gimse IL 1
12:20 1 J14 Åfjord 1 Gimse IL 2
12:20 2 J15 Hommelvik Utleira IL
12:40 1 J15 Verdal IL 2 Verdal IL 1
12:40 2 J15 Gimse IL 1 Gimse IL 2
13:00 1 J14 Stadsbygd IL Gimse IL 1
13:00 2 J14 Åfjord 1 Åfjord 2
13:20 1 J15 Freidig Gimse IL 2
13:20 2 J15 Gimse IL 1 Verdal IL 2
13:40 1 J15 Hommelvik Verdal IL 1
13:40 2 J14 Stadsbygd IL Åfjord 1
14:00 1 J14 Gimse IL 2 Åfjord 2
14:00 2 J15 Utleira IL Verdal IL 2
14:20 1 J15 Freidig Hommelvik
14:20 2 J15 Verdal IL 1 Gimse IL 1
15:00 1 Finale J14 Vinner Gr J14 Toer Gr J14
15:00 2 J15 Gimse IL 2 Utleira IL
15:20 1 J15 Verdal IL 1 Freidig
15:20 2 J15 Verdal IL 2 Hommelvik
16:00 1 Finale J15 Vinner Gr J15 Toer Gr J15


JENTER 17 – SØNDAG 3. MARS

Gruppe A Gruppe B
Stadsbygd IL 1 Malvik IL 1
Utleira IL Stadsbygd IL 2
Malvik IL 2 Klæbu IL
Stadsbygd IL 3 Stadsbygd IL 4

 

Tid Bane Gruppe Hjemme Borte
14:40 1 A Stadsbygd IL 1 Utleira IL
14:40 2 A Malvik IL 2 Stadsbygd IL 3
15:40 1 B Malvik IL 1 Stadsbygd IL 2
15:40 2 B Klæbu IL Stadsbygd IL 4
16:20 1 A Malvik IL 2 Stadsbygd IL 1
16:20 2 A Stadsbygd IL 3 Utleira IL
16:40 1 B Klæbu IL Malvik IL 1
16:40 2 B Stadsbygd IL 4 Stadsbygd IL 2
17:00 1 A Utleira IL Malvik IL 2
17:00 2 A Stadsbygd IL 1 Stadsbygd IL 3
17:20 1 B Malvik IL 1 Stadsbygd IL 4
17:20 2 B Stadsbygd IL 2 Klæbu IL
17:50 1 SF-1 Vinner Gr 1 Toer Gr 2
17:50 2 SF-1 Vinner Gr 2 Toer Gr 1
18:20 1 Finale Vinner SF-1 Vinner SF-2
18:20 2 BF Taper SF-1 Taper SF-1

 

Leave a Reply