NYHETER & INFORMASJON

Vanvikan Indoor – Kampoppsett for G14, G16 og J17

Lørdag 29. februar og søndag 1. mars arrangeres det Vanvikan Indoor for klassene G14, G16 og J17 i Vanvikanhallen. Så ta turen innom hallen i helgen for å se masse fartsfylt og underholdende fotball! Kiosken vil selvfølgelig være åpen hele helgen.

Vi vil takke alle lag for påmeldingen og vi gleder oss enormt til helgens turnering.

 

GUTTER 14 – LØRDAG 29. FEBRUAR

Gruppe A Gruppe B Gruppe C
Astor FK 1 Stadsbygd/Vanvik 1 Malvik IL 1
Leksvik IL 1 Astor FK 2 SPKL Freidig 1
SPKL Freidig 2 Leksvik IL 2 Astor FK 3
Malvik IL 2 SPKL Freidig 3 StadsbygdVanvik 2
Astor FK 4

 

Tid Bane Hjemme Borte Gruppe
09:00 1 Leksvik IL 1 SPKL Freidig 2 A
09:00 2 Astor FK 1 Malvik IL 2 A
09:20 1 Stadsbygd/Vanvik 1 Astor FK 2 B
09:20 2 SPKL Freidig 3 Leksvik IL 2 B
09:40 1 Astor FK 3 StadsbygdVanvik 2 C
09:40 2 Malvik IL 1 SPKL Freidig 1 C
10:00 1 Astor FK 1 SPKL Freidig 2 A
10:00 2 Astor FK 4 Leksvik IL 1 A
10:20 1 Stadsbygd/Vanvik 1 Leksvik IL 2 B
10:20 2 Astor FK 2 SPKL Freidig 3 B
10:40 1 Leksvik IL 1 Astor FK 1 A
10:40 2 Malvik IL 2 Astor FK 4 A
11:00 1 Malvik IL 1 Astor FK 3 C
11:00 2 SPKL Freidig 1 StadsbygdVanvik 2 C
11:20 1 Leksvik IL 1 Malvik IL 2 A
11:20 2 SPKL Freidig 2 Astor FK 4 A
11:40 1 Stadsbygd/Vanvik 1 SPKL Freidig 3 B
11:40 2 Astor FK 2 Leksvik IL 2 B
12:00 1 Malvik IL 1 StadsbygdVanvik 2 C
12:00 2 SPKL Freidig 1 Astor FK 3 C
12:20 1 Astor FK 1 Astor FK 4 A
12:20 2 SPKL Freidig 2 Malvik IL 2 A
12:50 1 Vinner Gr A Beste treer (KF1)
12:50 2 Toer Gr B Toer Gr C (KF2)
13:10 1 Vinner Gr C Toer Gr A (KF3)
13:10 2 Vinner Gr B Nest beste treer (KF4)
13:40 1 Vinner KF 1 Vinner KF 2 (SF1)
13:40 2 Vinner KF 3 Vinner KF 4 (SF2)
14:10 1 Vinner SF 1 Vinner SF 2 (Finale)
14:10 2 Taper SF 1 Taper SF 2
(Bronse Finale)

 

GUTTER 16 – LØRDAG 29. FEBRUAR

Gruppe A Gruppe B Gruppe C Gruppe D
Nardo FK 1 Vanvik 1 Skaun BK 1 Malvik IL 1
Leksvik IL 1 FK Fosen Flatås IL 1 Buvik IL
Flatås IL 2 Skaun BK 2 Nardo FK 2 Vanvik 2
Malvik IL 2 Nardo FK 3 Leksvik IL 2 Nardo FK 4
Vanvik 3

 

Tid Bane Hjemme Borte Gruppe
14:30 1 Leksvik IL 1 Flatås IL 2 A
14:30 2 Nardo FK 1 Vanvik 3 A
14:50 1 Vanvik 1 FK Fosen B
14:50 2 Skaun BK 2 Nardo FK 3 B
15:10 1 Leksvik IL 2 Flatås IL 1 C
15:10 2 Skaun BK 1 Nardo FK 2 C
15:30 1 Vanvik 2 Nardo FK 4 D
15:30 2 Malvik IL 1 Buvik IL D
15:50 1 Nardo FK 1 Flatås IL 2 A
15:50 2 Malvik IL 2 Leksvik IL 1 A
16:10 1 Vanvik 1 Nardo FK 3 B
16:10 2 FK Fosen Skaun BK 2 B
16:30 1 Skaun BK 1 Leksvik IL 2 C
16:30 2 Nardo FK 2 Flatås IL 1 C
16:50 1 Leksvik IL 1 Nardo FK 1 A
16:50 2 Vanvik 3 Malvik IL 2 A
17:10 1 Malvik IL 1 Vanvik 2 D
17:10 2 Buvik IL Nardo FK 4 D
17:30 1 Vanvik 1 Skaun BK 2 B
17:30 2 FK Fosen Nardo FK 3 B
17:50 1 Leksvik IL 1 Vanvik 3 A
17:50 2 Flatås IL 2 Malvik IL 2 A
18:10 1 Skaun BK 1 Flatås IL 1 C
18:10 2 Nardo FK 2 Leksvik IL 2 C
18:30 1 Malvik IL 1 Nardo FK 4 D
18:30 2 Buvik IL Vanvik 2 D
18:50 1 Nardo FK 1 Malvik IL 2 A
18:50 2 Flatås IL 2 Vanvik 3 A
19:20 1 Vinner Gr 3 Toer Gr 1 (KF1)
19:20 2 Vinner Gr 4 Toer Gr 2 (KF2)
19:40 1 Vinner Gr 1 Toer Gr 3 (KF3)
19:40 2 Vinner Gr 2 Toer Gr 4 (KF4)
20:10 1 Vinner KF 1 Vinner KF 2 (SF1)
20:10 2 Vinner KF 3 Vinner KF 4 (SF2)
20:40 1 Vinner SF 1 Vinner SF 2 (Finale)
20:40 2 Taper SF 1 Taper SF 2
(Bronse Finale)

 

JENTER 17 – SØNDAG 1. MARS

Gruppe A Gruppe B
Stadsbygd IL 1 Kattem IL 1
Skaun BK Trygg/Lade
SPKL Freidig Stadsbygd IL 2
Kattem IL 2 Kattem IL 3

 

Tid Bane Hjemme Borte Gruppe
11:00 1 Stadsbygd IL 1 Skaun BK A
11:00 2 SPKL Freidig Kattem IL 2 A
11:20 1 Kattem IL 1 Stadsbygd IL 2 B
11:20 2 Kattem IL 3 Trygg/Lade B
11:40 1 SPKL Freidig Stadsbygd IL 1 A
11:40 2 Kattem IL 2 Skaun BK A
12:00 1 Kattem IL 3 Kattem IL 1 B
12:00 2 Trygg/Lade Stadsbygd IL 2 B
12:20 1 Skaun BK SPKL Freidig A
12:20 2 Stadsbygd IL 1 Kattem IL 2 A
12:40 1 Kattem IL 1 Trygg/Lade B
12:40 2 Stadsbygd IL 2 Kattem IL 3 B
13:15 1 Vinner Gr 1 Toer Gr 2 (SF1)
13:15 2 Vinner Gr 2 Toer Gr 1 (SF2)
13:45 1 Vinner SF 1 Vinner SF 2 (Finale)
13:45 2 Taper SF 1 Taper SF 2
(Bronse Finale)

Kommentar